Equip humà

Equip de Gestió

  • Eugènia Carbajo – Olga Pich
  • David Casas
  • Gisela Mas
  • Cristina Perlado
  • Emma González
  • Montse Carrera
  • Montse Soler

Administrativa

  • Maria López

Conserge

  • Joan Manel Álvarez

Feineres

  • Tina Gil
  • Julia Tellez

Comunitat de Petits

  • Olga Pich (coordinadora i reforç)
  • Montse Soler (coordinadora)
  • Noemí Mora – Marta Amenós
  • Bianca Mur 
  • Montserrat Cañellas
  • Núria Bargalló
  • M. Dolors Selva
  • Sílvia Jiménez
  • Alba Bolívar

Especialistes:

  • Eva Bru – Meritxell Riba (psicomotricitat i reforç)
  • Marc Culebras (música)
  • Olga Vilamitjana (TEI)
  • Jesús Martínez (aux. EE)
  • Isabel Jiménez (vetlladora)
  • Noemí Sanz (vetlladora)

Comunitat de Mitjans

  • Emma González (coordinadora)
  • Montse Carrera (coordinadora)
  • Eulàlia Guasch
  • Elisabet Muñoz – Alba Rosell
  • Roser Jordan
  • Cristina Costa
  • Raquel Balcells
  • Aina Vilalta

Especialistes:

  • Rubén Fortuny (reforç)
  • Gabriel Villar (Ed. Física)
  • Marc Culebras (música)
  • Mireia Ribalta (anglès i reforç)
  • Eugènia Carbajo (reforç)
  • Noemí Sanz (vetlladora)
  • Olga Giménez (vetlladora)

Comunitat de Grans

  • Cristina Perlado (coordinadora)
  • Gisela Mas (coordinadora)
  • Xavier Ferreres
  • Xavier Costa 
  • Joana Vidal
  • Paula de Planell
  • Noemi Isla
  • Nuria Moya 
  • Judit Oliveras- Maria Mosella

Especialistes:

  • David Casas (àmbit artístic i reforç)
  • Rosa Penis (anglès i àmbit artístic)
  • Maria Mosella (música)
  • Xavier Ferreres i Xavier Costa (Ed. Física)
  • Eugènia Carbajo (reforç)

SERVEI DE MENJADOR

Supervisores Pam i Pipa:   

  • Cristina Gutiérrez
  • Cristina Doménech

Coordinadora:

  • Mercè Sardans

 

Cuina:

  • Amàlia Paredes
  • Marta Monell
  • Micaela Constantin

Monitoratge de la Comunitat de Petits:

  • Isabel Jiménez
  • Anna Gómez
  • Cristina Fuster
  • Cristina Morral
  • Xènia Cuevas (dormitori)

 

 

Monitoratge de la Comunitat de Grans:

  • Nicola Fanton
  • Selma Vilarrubias
  • Rita Ferré
  • Joshua Guacaneme

Monitoratge de la Comunitat de Mitjans:

  • Teresa Gibert
  • Òscar Pérez
  • Hanane El Arbi
  • Olga Giménez
  • Marta González
  • Aida Mas
  • Marta Pericas
    •